Våre fagavdelinger

Sempro består av fem fagavdelinger som har hvert sitt spesialfelt: salg, kreativ, kommunikasjon, produksjon og performance. På den måten sikrer vi at kunden oppnår målene sine med gjennomtenkte og helhetlige løsninger.


Inndelingen gjør også at vi kan bruke tid på å sette oss inn i nye muligheter og funksjoner som dukker opp på de forskjellige plattformene vi jobber med.

Administrasjon


Administrasjonen har ansvaret for at bedriften fungerer som den skal. De bidrar til struktur og sørger for at alt flyter, både internt og ut mot kundene.

Kontaktinformasjon


Kjetil

kjetil@sempro.no

412 00 113

Kari

kari@sempro.no

950 55 681

Jørgen

jorgen@sempro.no

905 07 449

Linda

linda@sempro.no

950 67 175

Nina

nina.wergeland@sempro.no

932 26 624

Rådgivere og Prosjektledere


Det er som regel disse menneskene våre kunder først møter. De er imøtekommende og løsningsorienterte. De kjenner utfordringene i markedet og sitter med kunnskap om de rette løsningene. De legger opp en strategi og sørger for at kunden får det de har behov for i sin digitale markedsføring.

Kontaktinformasjon


Sølvi

solvi@sempro.no

483 28 205

Terje

terje@sempro.no

913 38 388

Eivind

eivind@sempro.no

416 19 140

Baard

baard@sempro.no

482 91 339

Tor Kristian

tk@sempro.no

412 33 839

Vidar

vidar@sempro.no

984 49 822

Roger

roger@sempro.no

944 74 444

Christina

christina.
ringstad@sempro.no

922 20 482

Linda

linda.
lorentzen@sempro.no

951 68 822

Kreativ


Kreativ avdeling utarbeider kreative konsepter og trekker inn fagkompetanse fra kommunikasjon, performance og produksjon. Dette gjøres for å kvalitetssikre at det kreative konseptet vil fungere i mediene og for å få innspill til de muligheter som finnes. (I denne prosessen ser vi ofte at konseptet justeres og den potensielle effekten økes)

Kontaktinformasjon


Kenneth

kenneth@sempro.no

479 32 490

Bjørn Audunn

bjorn.audunn.
blondal@sempro.no

934 49 899

Christian

christian.enger@sempro.no

951 57 373

Kommunikasjon


Kommunikasjonsavdelingen produserer og skaper innhold til våre kunders digitale og sosiale flater. Avdelingen overvåker og besvarer henvendelser som for eksempel kan gå på å sørge for å snu en misfornøyd forbruker til å bli en positiv ambassadør for merkevaren.

Kontaktinformasjon


Rolf-Ivar

roffe@sempro.no

928 89 762

Produksjon (R&D)


Sempro har en egen produksjonsavdeling på huset! Avdelingen består i dag av fem backend- og tre front-end-utviklere. De er alltid oppdatert på de nyeste teknologiene. Avdelingen jobber med systemutvikling, optimalisering og "big data".

Kontaktinformasjon


Daniel

daniel@sempro.no

995 44 802

Performance


Performance-avdelingen i vårt digitale byrå sørger for å få ut kundens budskap til riktig målgruppe og til rett tid gjennom annonsering på digitale flater. De overvåker, tester, analyserer og budsjetterer underveis. De følger kontinuerlig med for å skape de beste resultatene for våre kunder.

Kontaktinformasjon


Jørgen

js@sempro.no

452 57 665

Del denne siden